DomovElektroVrecko MST20-255, diel 5
Vrecko MST20-255
Píly, Elektro
Vrecko MST20-255, diel 5
Worcraft
Availability:
Na sklade
pridať do požadovaných produktov
porovnať
Na sklade
porovnať
  • Specification
hmotnosť (kg)
0
Značky
Worcraft
Súvisiace produkty
  • Oscilačné a multifunkčné brúsky, Brúsky, Elektro
    Nôž Worcraft MF-300, 65 Mn, 50×20 mm, náhradný do multibrúsky, oválny
    Nôž Worcraft MF-300
    0 out of 5
    (0)
    SKU: 8585023330034
    Viac info
  • Vŕtačky, Elektro
    Vŕtačka Worcraft ID-800, 800 W, kľúč 13 mm, príklepová
    Vŕtačka Worcraft ID-800
    Vŕtačky, Elektro